המקורי טלסקופי שרפרף מתקפל, כיסאות למבוגרים נייד עם סופר קל משקל טלסקופי צואה - שרפרף מתקפל למבוגרים - נשלף מתקפל, כיסאות ניידים (הסוואה)

המקורי טלסקופי שרפרף מתקפל, כיסאות למבוגרים נייד עם סופר קל משקל טלסקופי צואה - שרפרף מתקפל למבוגרים - נשלף מתקפל, כיסאות

ILS 30.00

במלאי

????סלע יציב שריון צלחת מבנה נייד טלסקופי שרפרף עשוי עם מתמחים להקשיח PA66 חומרים. 120 רב-נעילת שריון עיצוב צלחת למקסם את יציבות ונוחות.מעבדה נבדק 600 ק " ג של קיבולת טעינה!. ????אולטרה קל משקל - שלנו טלסקופי השרפרף מגיע עם רצועת כתף מתכווננת לבנות, וזה משקולות רק 2.5 ק " ג!ההרפתקה שלנו מומחים היה משתמש בו עבור טיולים, מחנאות, צילום טבע, החוף זמן עם המשפחה. ????גובה מתכוונן/מתקפל - ג 'וני הפרוע של טלסקופים צואה התאמת טווח הם : 2.5 inch - 17.7 אינץ', 12 היי התאמות ניתן לבחור על פי תרחישים שונים, מתאים למבוגרים וילדים.מעולה לטווח קצר, פתרון עבור טיולים ופעילויות חוצות. ????מבחינה אתית עשה-על כל אחד טלסקופי צואה הן מבחינה אתית גרם וספינות נכון מארה " ב.אנו מספקים אחריות לכל החיים על כל אחד ואחד של המוצר שלנו נמכר.ערבות כסף בחזרה ללא שאלות. ????ג ' וני פרא - אנחנו צוות של הרפתקה אוהבי שנהנה הטבע, את הטבע.אנחנו מקדישים את מלוא כדי להביא לך את הטוב ביותר ציוד חיצוני ולנסות את המיטב כדי הגשמת החלומות הפרועים ביותר שלך.כל טלסקופית החוצה את הצואה נעשה שימוש ונבדק על ידי ההרפתקה שלנו מומחים ברחבי העולם, להצטרף אלינו ולהיות הרפתקה המאהב עצמך!.צבעים : הסוואה.


מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב